Vergi Bilinci Hareketi

MÜHAK Vergi Bilinci HareketiDeğerli MÜHAK Dostları,

MÜHAK, dernek amaç ve hedeflerini benimseyen herkesi Vergi Bilinci Hareketi girişimine destek vermeye davet ediyor. Bu hareket, ülkemizde vergi bilincinin artmasına destek verenlerin oluşturduğu bir ortak amaç platformu. Bu platformun nihai amacı, ülkemizde vergi adaletinin sağlanması beklenti ve talebini ortaya koymak.

Vergi Bilinci Hareketi; dernek üyeliği kimliği kazandırmayan, dernek organlarına seçilme ve seçme hakkı vermeyen, aidat ödeme dahil herhangi bir mali yükümlülük ve sorumluluk yüklemeyen, dernek amaç ve hedeflerini benimseyen herkesin katılabileceği bir sosyal işbirliği hareketidir. Bu yönüyle, MÜHAK’ın hedef ve amaçlarını benimseyen, destek vermek isteyen herkese açık bir platform. Bu hareketin hem gerçek kişiler ve hem de kurumlar için bir sosyal sorumluluk bilinci ürünü olduğuna inanıyoruz.

Bu harekete destek verenlerin sayısı 35.000’i geçti. Üyelerle ilgili bazı bilgileri Vergi Bilinci Hareketi Üyeleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Nasıl katılabilirsiniz? Vergi Bilinci hareketine katılmanın iki yolu var: Vergi Bilinci Hareketi’ne Üye Olun sayfasında bulunan Üyelik Formu’nu doldurmak veya Derneğimizin sosyal medya ortamlarındaki sayfalarını takibe almak. MÜHAK olarak her bir Vergi Bilinci Hareketi üyemizin değerli desteğine teşekkürü borç biliriz.


http://www.nsgboon.com