MÜHAK Yasal Uyarı


MÜHAK Yasal Uyarı Logo 800x800MÜHAK Yasal Uyarı: Bu site Vergi Mükellefinin Haklarını Koruma Derneği‘nin (“MÜHAK“) Derneği’nin internet sitesidir. Sitenin oluşturulması ve yürütülmesindeki temel gaye; MÜHAK Tüzüğü’nde yer alan Dernek amaç ve hizmet konularının gerçekleştirilmesi doğrultusunda Dernek faaliyetlerine katkıda bulunmak isteyenlere iletişim olanağı sağlanmasıdır.

Sitede yer alan görüşler tavsiye niteliğinde değildir. Sitede yer alan içerikten hareketle herhangi bir işlem yapılmadan evvel konunun uzmanına danışılmalıdır. Ayrıca, sitede yer alan haber, değerlendirme ve görüşlerin kaleme alındığı tarihin bilgisini yansıttığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Site, Derneğin amaç ve hizmet konularına uygun olmak ve hukuka uygun dile getirilmek kaydıyla görüşlerini paylaşmak isteyen herkese açıktır. Görüş ve çalışmalarını bu sitede yayınlamak isteyenler, görüş ve çalışmalarını iletişim sayfalarında bildirilen iletişim araçlarını kullanarak paylaşabilirler.

Sitede yayınlanması için iletilen görüş ve çalışmalarda yer alan fikirler sadece yazarlarını bağlar, konusu suç teşkil eden yazılar yayınlanamaz. Bu site, Fikir ve Sanat Eserleri mevzuatı çerçevesinde hazırlanmıştır. MÜHAK, sitede yayınlanacak her türlü değerlendirme ve görüşün Fikir ve Sanat Eserleri Mevzuatına uygun olması gereğini ilgililerine önemle anımsatır.

Bu sitedeki bağlantılar, bağlantı yapılması yasaklanmayan internet sitelerine ve kamu kurumlarının internet sitelerine yapılmıştır. Bağlantılar sadece bilginin kaynağını işaret etme amacı taşıdığından, bu sitelerin güncelliği veya içerdikleri bilgilerin doğruluğu taahhüt edilmemektedir.

Sitede yer alan her tür yazılı materyalin yayım hakkı MÜHAK’a ait olup izin alınmadan iktibas edilemez, kısmen ya da tamamen kopyalanamaz. İlgililer sitede yayınlanan herhangi bir yazı ya da görsel MÜHAK Yönetimi‘nden izin alarak iktibas edebilirler.

Bu internet sitesine link yaratmak serbesttir.

www.vmhk.org.tr; ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar, yorum sayfaları ve benzer iletişim araçları ile edindiği isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası ve benzer kişisel verilerinizi üçüncü kişilere vermeyeceğini, satmayacağını, kiralamayacağını veya buna benzer şekillerde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

www.vmhk.org.tr, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişi ve kurumlara ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle anılan bağlantılar ile gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


http://www.nsgboon.com