MÜHAK Web Sitesi Yayında!

MÜHAK Web Sitesi Logo 800x800MÜHAK web sitesi, derneğin kurumsal kimliği, faaliyet ve projeleri, Türkiye’deki mükellef haklarıyla ilgili genel temel bilgiler, derneğin faaliyet konusu ile ilgili güncel gelişmeler, haberler, blog yazıları, araştırma dosyaları, makaleler, söyleşiler, vergi mükelleflerinin ihtiyaç duyabileceği yararlı bilgiler ve benzeri materyaller içeriyor. Derneğimizin çalışmaları, katkı sunmak isteyenlere açık.

Eğer; Dernek faaliyetleri ile ilgili çalışmalarınızı sitemizde  yayınlamak isterseniz yazılarınızı vmhk@vmhk.org.tr adresine e-posta aracılığı ile veya MÜHAK’a İçerik Gönderin sayfasında bulunan form aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz çalışmalarda dikkat edilecek önemli hususlar hakkında MÜHAK Yasal Uyarı sayfamızdaki açıklamalara göz atabilirsiniz.

Ayrıca, MÜHAK’ta yayınlanan her yazının sayfasının altında yer alan “Yorum Yapın” bölümüne o konuyla ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz. MÜHAK Web Sitesi, mükellef hukuku konusunda önemli bir kaynak olmayı hedefliyor.


http://www.nsgboon.com